O MNIE

Pracownia takprojekt istnieje na rynku od 2016 roku. Przed jej powstaniem przez kilka lat wykonywałem makiety i wizualizacje dla popularnych polskich i zagranicznych firm specjalizujących się w tej tematyce.

Jestem architektem po studiach magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz, od kiedy pamiętam, praktykującym modelarzem.

Zajmuję się kompleksową produkcją wizualnej strony projektu. Na bazie dostępnej dokumentacji tworzę model 3D realizacji. W następnej kolejności powstaje ilustracja i model fizyczny. Przejście od wirtualnej propozycji do efektu finalnego przebiega w ścisłej współpracy z klientem i przy zaangażowaniu obu stron w wypracowanie właściwej metody prezentacji architektury i produktu. Oferuję rozwiązania w zakresie realistycznej wizualizacji, makiety studyjnej, konkursowej, deweloperskiej i prototypu.

Buduję makiety, ponieważ pasjonuje mnie skala. Harmonia, która zawiera się w precyzyjnym odtwarzaniu z zachowaniem matematycznej regularności.

Zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy lub uzyskania bezpłatnej wyceny. Oferuję transport na terenie całej Polski.